Art&Food Bazar

Nasze wina od początku istnienia Art&Food Bazar cieszą się dużym zainteresowaniem. Każda kolejna edycja nie może odbyć się bez naszego Prosecco. Serdecznie zapraszamy 3 i 4 grudnia na KIERMASH – zima w Forum. Będą nasze BIO wina oraz niezastąpione Prosecco. Szczegóły pod linkiem https://www.facebook.com/Kiermash/

BIOBAZAR

BIOBAZAR to nie tylko targ z ekologiczną certyfikowaną żywnością, a także przyjazne miejsce dla fanów kuchni, gotowania i zdrowego stylu życia. Można zakupić tam nie tylko żywność ale i nasze BIO WINA. Zakupy robi się bezpośrednio od ekologicznych rolników i producentów. Cenią sobie oni kontakt i rozmowę z Klientami, dlatego zawsze można ich o wszystko zapytać. Warto odwiedzić stronę Biobazaru aby dowiedzieć się jakie promocje i nowości można znaleźć na tym ekologicznym targu.

http://biobazar.org.pl

Nasza przygoda z Biobazarem trwa już podad 2 lata. Jesteśmy z nimi co sobotę w Warszawie oraz Katowicach.

Zaglądnij na profile facebookowe Biobazaru – tam znajdziesz wiele ciekawych informacji, nie tylko o produktach czy producentach ale także o tym jak skutecznie wykorzystywać ekologiczne dary natury.

Biobazar Fabryka Norblina
https://www.facebook.com/BioBazar.Warszawa/

Biobazar Huta Batalion

https://www.facebook.com/BioBazar.Katowice/

EKOBAZAR

Podobna inicjatywa jak Biobazar ale tym razem we Wrocławiu.

Nasze BIO wina zostały bardzo dobrze przyjęte na nowootwartym targu ekologicznym we Wrocławiu. Świadomość ekologiczna konsumentów cały czas wzrasta, klienci z coraz większym zainteresowaniem przybywają na targ Ekologiczny, z chęcią rozmawiają z wystawcami, przez co mogą dowiedzieć się więcej o BIO żywności, a także o naszych biologicznych winach.

Śledźcie ich na stronie internetowej http://www.ekobazarwroclaw.com/ i facebooku… jesteśmy tam :-)

https://www.facebook.com/ekobazarwroclaw/?fref=ts